Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV10:19
Nowy Port Góreckiego10:20
Marynarki Polskiej10:22
Śnieżna10:24
Stadion Energa Gdańsk10:26
Mostostal10:27
Żaglowa - AmberExpo10:28
Swojska10:30
Węzeł Kliniczna
 
10:31
0 min.
 
Twarda10:321 min.
 
Stocznia Północna10:332 min.
 
Stocznia SKM10:354 min.
 
Plac Solidarności10:376 min.
 
Dworzec Główny10:398 min.
 
Hucisko10:4211 min.
 
Powstańców Warszawskich10:4514 min.
 
Paska10:4615 min.
 
Ciasna10:4716 min.
 
Zakopiańska10:4817 min.
 
Skrajna10:5019 min.
 
Siedlce10:5221 min.
 
Piekarnicza10:5625 min.
 
Belgradzka10:5827 min.
 
Warneńska11:0029 min.
 
Kolumba11:0231 min.
 
Brętowo PKM11:0534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy