Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV10:59
Nowy Port Góreckiego11:00
Marynarki Polskiej11:02
Śnieżna11:04
Stadion Energa Gdańsk11:06
Mostostal11:07
Żaglowa - AmberExpo11:08
Swojska11:10
Węzeł Kliniczna
 
11:11
0 min.
 
Twarda11:121 min.
 
Stocznia Północna11:132 min.
 
Stocznia SKM11:154 min.
 
Plac Solidarności11:176 min.
 
Dworzec Główny11:198 min.
 
Hucisko11:2211 min.
 
Powstańców Warszawskich11:2514 min.
 
Paska11:2615 min.
 
Ciasna11:2716 min.
 
Zakopiańska11:2817 min.
 
Skrajna11:3019 min.
 
Siedlce11:3221 min.
 
Piekarnicza11:3625 min.
 
Belgradzka11:3827 min.
 
Warneńska11:4029 min.
 
Kolumba11:4231 min.
 
Brętowo PKM11:4534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy