Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Władysława IV14:39
Nowy Port Góreckiego14:40
Marynarki Polskiej14:42
Śnieżna14:44
Stadion Energa Gdańsk14:46
Mostostal14:47
Żaglowa - AmberExpo14:48
Swojska14:50
Węzeł Kliniczna
 
14:51
0 min.
 
Twarda14:521 min.
 
Stocznia Północna14:532 min.
 
Stocznia SKM14:554 min.
 
Plac Solidarności14:576 min.
 
Dworzec Główny14:598 min.
 
Hucisko15:0211 min.
 
Powstańców Warszawskich15:0514 min.
 
Paska15:0615 min.
 
Ciasna15:0716 min.
 
Zakopiańska15:0817 min.
 
Skrajna15:1019 min.
 
Siedlce15:1221 min.
 
Piekarnicza15:1625 min.
 
Belgradzka15:1827 min.
 
Warneńska15:2029 min.
 
Kolumba15:2231 min.
 
Brętowo PKM15:2534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy