Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV16:39
Nowy Port Góreckiego16:40
Marynarki Polskiej16:42
Śnieżna16:44
Stadion Energa Gdańsk16:46
Mostostal16:47
Żaglowa - AmberExpo16:48
Swojska16:50
Węzeł Kliniczna
 
16:51
0 min.
 
Twarda16:521 min.
 
Stocznia Północna16:532 min.
 
Stocznia SKM16:554 min.
 
Plac Solidarności16:576 min.
 
Dworzec Główny16:598 min.
 
Hucisko17:0211 min.
 
Powstańców Warszawskich17:0514 min.
 
Paska17:0615 min.
 
Ciasna17:0716 min.
 
Zakopiańska17:0817 min.
 
Skrajna17:1019 min.
 
Siedlce17:1221 min.
 
Piekarnicza17:1625 min.
 
Belgradzka17:1827 min.
 
Warneńska17:2029 min.
 
Kolumba17:2231 min.
 
Brętowo PKM17:2534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy