Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV17:19
Nowy Port Góreckiego17:20
Marynarki Polskiej17:22
Śnieżna17:24
Stadion Energa Gdańsk17:26
Mostostal17:27
Żaglowa - AmberExpo17:28
Swojska17:30
Węzeł Kliniczna
 
17:31
0 min.
 
Twarda17:321 min.
 
Stocznia Północna17:332 min.
 
Stocznia SKM17:354 min.
 
Plac Solidarności17:376 min.
 
Dworzec Główny17:398 min.
 
Hucisko17:4211 min.
 
Powstańców Warszawskich17:4514 min.
 
Paska17:4615 min.
 
Ciasna17:4716 min.
 
Zakopiańska17:4817 min.
 
Skrajna17:5019 min.
 
Siedlce17:5221 min.
 
Piekarnicza17:5625 min.
 
Belgradzka17:5827 min.
 
Warneńska18:0029 min.
 
Kolumba18:0231 min.
 
Brętowo PKM18:0534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy