Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV17:39
Nowy Port Góreckiego17:40
Marynarki Polskiej17:42
Śnieżna17:44
Stadion Energa Gdańsk17:46
Mostostal17:47
Żaglowa - AmberExpo17:48
Swojska17:50
Węzeł Kliniczna
 
17:51
0 min.
 
Twarda17:521 min.
 
Stocznia Północna17:532 min.
 
Stocznia SKM17:554 min.
 
Plac Solidarności17:576 min.
 
Dworzec Główny17:598 min.
 
Hucisko18:0211 min.
 
Powstańców Warszawskich18:0514 min.
 
Paska18:0615 min.
 
Ciasna18:0716 min.
 
Zakopiańska18:0817 min.
 
Skrajna18:1019 min.
 
Siedlce18:1221 min.
 
Piekarnicza18:1625 min.
 
Belgradzka18:1827 min.
 
Warneńska18:2029 min.
 
Kolumba18:2231 min.
 
Brętowo PKM18:2534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy