Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV17:59
Nowy Port Góreckiego18:00
Marynarki Polskiej18:02
Śnieżna18:04
Stadion Energa Gdańsk18:06
Mostostal18:07
Żaglowa - AmberExpo18:08
Swojska18:10
Węzeł Kliniczna
 
18:11
0 min.
 
Twarda18:121 min.
 
Stocznia Północna18:132 min.
 
Stocznia SKM18:154 min.
 
Plac Solidarności18:176 min.
 
Dworzec Główny18:198 min.
 
Hucisko18:2211 min.
 
Powstańców Warszawskich18:2514 min.
 
Paska18:2615 min.
 
Ciasna18:2716 min.
 
Zakopiańska18:2817 min.
 
Skrajna18:3019 min.
 
Siedlce18:3221 min.
 
Piekarnicza18:3625 min.
 
Belgradzka18:3827 min.
 
Warneńska18:4029 min.
 
Kolumba18:4231 min.
 
Brętowo PKM18:4534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy