Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV19:59
Nowy Port Góreckiego20:00
Marynarki Polskiej20:02
Śnieżna20:04
Stadion Energa Gdańsk20:06
Mostostal20:07
Żaglowa - AmberExpo20:08
Swojska20:10
Węzeł Kliniczna
 
20:11
0 min.
 
Twarda20:121 min.
 
Stocznia Północna20:132 min.
 
Stocznia SKM20:154 min.
 
Plac Solidarności20:176 min.
 
Dworzec Główny20:198 min.
 
Hucisko20:2211 min.
 
Powstańców Warszawskich20:2514 min.
 
Paska20:2615 min.
 
Ciasna20:2716 min.
 
Zakopiańska20:2817 min.
 
Skrajna20:3019 min.
 
Siedlce20:3221 min.
 
Piekarnicza20:3625 min.
 
Belgradzka20:3827 min.
 
Warneńska20:4029 min.
 
Kolumba20:4231 min.
 
Brętowo PKM20:4534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy