{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Władysława IV20:19
Nowy Port Góreckiego20:20
Marynarki Polskiej20:22
Śnieżna20:24
Stadion Energa Gdańsk20:26
Mostostal20:27
Żaglowa - AmberExpo20:28
Swojska20:30
Węzeł Kliniczna
 
20:31
0 min.
 
Twarda20:321 min.
 
Stocznia Północna20:332 min.
 
Stocznia SKM20:354 min.
 
Plac Solidarności20:376 min.
 
Dworzec Główny20:398 min.
 
Hucisko20:4211 min.
 
Powstańców Warszawskich20:4514 min.
 
Paska20:4615 min.
 
Ciasna20:4716 min.
 
Zakopiańska20:4817 min.
 
Skrajna20:5019 min.
 
Siedlce20:5221 min.
 
Piekarnicza20:5625 min.
 
Belgradzka20:5827 min.
 
Warneńska21:0029 min.
 
Kolumba21:0231 min.
 
Brętowo PKM21:0534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy