Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV10:44
Nowy Port Góreckiego10:45
Marynarki Polskiej10:47
Śnieżna10:49
Stadion Energa Gdańsk10:51
Mostostal10:52
Żaglowa - AmberExpo10:53
Swojska10:55
Węzeł Kliniczna
 
10:56
0 min.
 
Twarda10:571 min.
 
Stocznia Północna10:582 min.
 
Stocznia SKM11:004 min.
 
Plac Solidarności11:026 min.
 
Dworzec Główny11:048 min.
 
Hucisko11:0711 min.
 
Powstańców Warszawskich11:1014 min.
 
Paska11:1115 min.
 
Ciasna11:1216 min.
 
Zakopiańska11:1317 min.
 
Skrajna11:1519 min.
 
Siedlce11:1721 min.
 
Piekarnicza11:2125 min.
 
Belgradzka11:2327 min.
 
Warneńska11:2529 min.
 
Kolumba11:2731 min.
 
Brętowo PKM11:3034 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy