Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Władysława IV11:39
Nowy Port Góreckiego11:40
Marynarki Polskiej11:42
Śnieżna11:44
Stadion Energa Gdańsk11:46
Mostostal11:47
Żaglowa - AmberExpo11:48
Swojska11:50
Węzeł Kliniczna
 
11:51
0 min.
 
Twarda11:521 min.
 
Stocznia Północna11:532 min.
 
Stocznia SKM11:554 min.
 
Plac Solidarności11:576 min.
 
Dworzec Główny11:598 min.
 
Hucisko12:0211 min.
 
Powstańców Warszawskich12:0514 min.
 
Paska12:0615 min.
 
Ciasna12:0716 min.
 
Zakopiańska12:0817 min.
 
Skrajna12:1019 min.
 
Siedlce12:1221 min.
 
Piekarnicza12:1625 min.
 
Belgradzka12:1827 min.
 
Warneńska12:2029 min.
 
Kolumba12:2231 min.
 
Brętowo PKM12:2534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy