Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Nowy Port Góreckiego13:00
Marynarki Polskiej13:02
Śnieżna13:04
Stadion Energa Gdańsk13:06
Mostostal13:07
Żaglowa - AmberExpo13:08
Swojska13:10
Węzeł Kliniczna
 
13:11
0 min.
 
Twarda13:121 min.
 
Stocznia Północna13:132 min.
 
Stocznia SKM13:154 min.
 
Plac Solidarności13:176 min.
 
Dworzec Główny13:198 min.
 
Hucisko13:2211 min.
 
Powstańców Warszawskich13:2514 min.
 
Paska13:2615 min.
 
Ciasna13:2716 min.
 
Zakopiańska13:2817 min.
 
Skrajna13:3019 min.
 
Siedlce13:3221 min.
 
Piekarnicza13:3625 min.
 
Belgradzka13:3827 min.
 
Warneńska13:4029 min.
 
Kolumba13:4231 min.
 
Brętowo PKM13:4534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy