Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Władysława IV15:59
Nowy Port Góreckiego16:00
Marynarki Polskiej16:02
Śnieżna16:04
Stadion Energa Gdańsk16:06
Mostostal16:07
Żaglowa - AmberExpo16:08
Swojska16:10
Węzeł Kliniczna
 
16:11
0 min.
 
Twarda16:121 min.
 
Stocznia Północna16:132 min.
 
Stocznia SKM16:154 min.
 
Plac Solidarności16:176 min.
 
Dworzec Główny16:198 min.
 
Hucisko16:2211 min.
 
Powstańców Warszawskich16:2514 min.
 
Paska16:2615 min.
 
Ciasna16:2716 min.
 
Zakopiańska16:2817 min.
 
Skrajna16:3019 min.
 
Siedlce16:3221 min.
 
Piekarnicza16:3625 min.
 
Belgradzka16:3827 min.
 
Warneńska16:4029 min.
 
Kolumba16:4231 min.
 
Brętowo PKM16:4534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy