Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Władysława IV16:59
Nowy Port Góreckiego17:00
Marynarki Polskiej17:02
Śnieżna17:04
Stadion Energa Gdańsk17:06
Mostostal17:07
Żaglowa - AmberExpo17:08
Swojska17:10
Węzeł Kliniczna
 
17:11
0 min.
 
Twarda17:121 min.
 
Stocznia Północna17:132 min.
 
Stocznia SKM17:154 min.
 
Plac Solidarności17:176 min.
 
Dworzec Główny17:198 min.
 
Hucisko17:2211 min.
 
Powstańców Warszawskich17:2514 min.
 
Paska17:2615 min.
 
Ciasna17:2716 min.
 
Zakopiańska17:2817 min.
 
Skrajna17:3019 min.
 
Siedlce17:3221 min.
 
Piekarnicza17:3625 min.
 
Belgradzka17:3827 min.
 
Warneńska17:4029 min.
 
Kolumba17:4231 min.
 
Brętowo PKM17:4534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy