{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Nowy Port Góreckiego22:20
Marynarki Polskiej22:22
Śnieżna22:24
Stadion Energa Gdańsk22:26
Mostostal22:27
Żaglowa - AmberExpo22:28
Swojska22:30
Węzeł Kliniczna
 
22:31
0 min.
 
Twarda22:321 min.
 
Stocznia Północna22:332 min.
 
Stocznia SKM22:354 min.
 
Plac Solidarności22:376 min.
 
Dworzec Główny22:398 min.
 
Hucisko22:4211 min.
 
Powstańców Warszawskich22:4413 min.
 
Paska22:4514 min.
 
Ciasna22:4615 min.
 
Zakopiańska22:4716 min.
 
Skrajna22:4817 min.
 
Siedlce22:5019 min.
 
Piekarnicza22:5423 min.
 
Belgradzka22:5625 min.
 
Warneńska22:5827 min.
 
Kolumba23:0029 min.
 
Brętowo PKM23:0332 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy