Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego06:54
Marynarki Polskiej06:56
Śnieżna06:58
Stadion Energa Gdańsk07:00
Mostostal07:01
Żaglowa - AmberExpo07:02
Swojska07:04
Węzeł Kliniczna
 
07:05
0 min.
 
Twarda07:061 min.
 
Stocznia Północna07:072 min.
 
Stocznia SKM07:094 min.
 
Plac Solidarności07:116 min.
 
Dworzec Główny07:138 min.
 
Hucisko07:1611 min.
 
Powstańców Warszawskich07:1914 min.
 
Paska07:2015 min.
 
Ciasna07:2116 min.
 
Zakopiańska07:2217 min.
 
Skrajna07:2419 min.
 
Siedlce07:2621 min.
 
Piekarnicza07:3025 min.
 
Belgradzka07:3227 min.
 
Warneńska07:3429 min.
 
Kolumba07:3631 min.
 
Brętowo PKM07:3934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy