Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Władysława IV10:53
Nowy Port Góreckiego10:54
Marynarki Polskiej10:56
Śnieżna10:58
Stadion Energa Gdańsk11:00
Mostostal11:01
Żaglowa - AmberExpo11:02
Swojska11:04
Węzeł Kliniczna
 
11:05
0 min.
 
Twarda11:061 min.
 
Stocznia Północna11:072 min.
 
Stocznia SKM11:094 min.
 
Plac Solidarności11:116 min.
 
Dworzec Główny11:138 min.
 
Hucisko11:1611 min.
 
Powstańców Warszawskich11:1914 min.
 
Paska11:2015 min.
 
Ciasna11:2116 min.
 
Zakopiańska11:2217 min.
 
Skrajna11:2419 min.
 
Siedlce11:2621 min.
 
Piekarnicza11:3025 min.
 
Belgradzka11:3227 min.
 
Warneńska11:3429 min.
 
Kolumba11:3631 min.
 
Brętowo PKM11:3934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy