Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego04:20
Marynarki Polskiej04:22
Śnieżna04:24
Stadion Energa Gdańsk04:26
Mostostal04:27
Żaglowa - AmberExpo04:28
Swojska04:30
Węzeł Kliniczna
 
04:31
0 min.
 
Twarda04:321 min.
 
Stocznia Północna04:332 min.
 
Stocznia SKM04:354 min.
 
Plac Solidarności04:376 min.
 
Dworzec Główny04:398 min.
 
Hucisko04:4211 min.
 
Powstańców Warszawskich04:4514 min.
 
Paska04:4615 min.
 
Ciasna04:4716 min.
 
Zakopiańska04:4817 min.
 
Skrajna04:5019 min.
 
Siedlce04:5221 min.
 
Piekarnicza04:5625 min.
 
Belgradzka04:5827 min.
 
Warneńska05:0029 min.
 
Kolumba05:0231 min.
 
Brętowo PKM05:0534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy