Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Władysława IV11:33
Nowy Port Góreckiego11:34
Marynarki Polskiej11:36
Śnieżna11:38
Stadion Energa Gdańsk11:40
Mostostal11:41
Żaglowa - AmberExpo11:42
Swojska11:44
Węzeł Kliniczna
 
11:45
0 min.
 
Twarda11:461 min.
 
Stocznia Północna11:472 min.
 
Stocznia SKM11:494 min.
 
Plac Solidarności11:516 min.
 
Dworzec Główny11:538 min.
 
Hucisko11:5611 min.
 
Powstańców Warszawskich11:5914 min.
 
Paska12:0015 min.
 
Ciasna12:0116 min.
 
Zakopiańska12:0217 min.
 
Skrajna12:0419 min.
 
Siedlce12:0621 min.
 
Piekarnicza12:1025 min.
 
Belgradzka12:1227 min.
 
Warneńska12:1429 min.
 
Kolumba12:1631 min.
 
Brętowo PKM12:1934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy