Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV12:23
Nowy Port Góreckiego12:24
Marynarki Polskiej12:26
Śnieżna12:28
Stadion Energa Gdańsk12:30
Mostostal12:31
Żaglowa - AmberExpo12:32
Swojska12:34
Węzeł Kliniczna
 
12:35
0 min.
 
Twarda12:361 min.
 
Stocznia Północna12:372 min.
 
Stocznia SKM12:394 min.
 
Plac Solidarności12:416 min.
 
Dworzec Główny12:438 min.
 
Hucisko12:4611 min.
 
Powstańców Warszawskich12:4914 min.
 
Paska12:5015 min.
 
Ciasna12:5116 min.
 
Zakopiańska12:5217 min.
 
Skrajna12:5419 min.
 
Siedlce12:5621 min.
 
Piekarnicza13:0025 min.
 
Belgradzka13:0227 min.
 
Warneńska13:0429 min.
 
Kolumba13:0631 min.
 
Brętowo PKM13:0934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy