Rozkład jazdy na: Pt., 17.01.2020
Władysława IV12:43
Nowy Port Góreckiego12:44
Marynarki Polskiej12:46
Śnieżna12:48
Stadion Energa Gdańsk12:50
Mostostal12:51
Żaglowa - AmberExpo12:52
Swojska12:54
Węzeł Kliniczna
 
12:55
0 min.
 
Twarda12:561 min.
 
Stocznia Północna12:572 min.
 
Stocznia SKM12:594 min.
 
Plac Solidarności13:016 min.
 
Dworzec Główny13:038 min.
 
Hucisko13:0611 min.
 
Powstańców Warszawskich13:0914 min.
 
Paska13:1015 min.
 
Ciasna13:1116 min.
 
Zakopiańska13:1217 min.
 
Skrajna13:1419 min.
 
Siedlce13:1621 min.
 
Piekarnicza13:2025 min.
 
Belgradzka13:2227 min.
 
Warneńska13:2429 min.
 
Kolumba13:2631 min.
 
Brętowo PKM13:2934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy