Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Nowy Port Góreckiego14:04
Marynarki Polskiej14:06
Śnieżna14:08
Stadion Energa Gdańsk14:10
Mostostal14:11
Żaglowa - AmberExpo14:12
Swojska14:14
Węzeł Kliniczna
 
14:15
0 min.
 
Twarda14:161 min.
 
Stocznia Północna14:172 min.
 
Stocznia SKM14:194 min.
 
Plac Solidarności14:216 min.
 
Dworzec Główny14:238 min.
 
Hucisko14:2611 min.
 
Powstańców Warszawskich14:2914 min.
 
Paska14:3015 min.
 
Ciasna14:3116 min.
 
Zakopiańska14:3217 min.
 
Skrajna14:3419 min.
 
Siedlce14:3621 min.
 
Piekarnicza14:4025 min.
 
Belgradzka14:4227 min.
 
Warneńska14:4429 min.
 
Kolumba14:4631 min.
 
Brętowo PKM14:4934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy