{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Nowy Port Góreckiego14:54
Marynarki Polskiej14:56
Śnieżna14:58
Stadion Energa Gdańsk15:00
Mostostal15:01
Żaglowa - AmberExpo15:02
Swojska15:04
Węzeł Kliniczna
 
15:05
0 min.
 
Twarda15:061 min.
 
Stocznia Północna15:072 min.
 
Stocznia SKM15:094 min.
 
Plac Solidarności15:116 min.
 
Dworzec Główny15:138 min.
 
Hucisko15:1611 min.
 
Powstańców Warszawskich15:1914 min.
 
Paska15:2015 min.
 
Ciasna15:2116 min.
 
Zakopiańska15:2217 min.
 
Skrajna15:2419 min.
 
Siedlce15:2621 min.
 
Piekarnicza15:3025 min.
 
Belgradzka15:3227 min.
 
Warneńska15:3429 min.
 
Kolumba15:3631 min.
 
Brętowo PKM15:3934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy