Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Nowy Port Góreckiego15:04
Marynarki Polskiej15:06
Śnieżna15:08
Stadion Energa Gdańsk15:10
Mostostal15:11
Żaglowa - AmberExpo15:12
Swojska15:14
Węzeł Kliniczna
 
15:15
0 min.
 
Twarda15:161 min.
 
Stocznia Północna15:172 min.
 
Stocznia SKM15:194 min.
 
Plac Solidarności15:216 min.
 
Dworzec Główny15:238 min.
 
Hucisko15:2611 min.
 
Powstańców Warszawskich15:2914 min.
 
Paska15:3015 min.
 
Ciasna15:3116 min.
 
Zakopiańska15:3217 min.
 
Skrajna15:3419 min.
 
Siedlce15:3621 min.
 
Piekarnicza15:4025 min.
 
Belgradzka15:4227 min.
 
Warneńska15:4429 min.
 
Kolumba15:4631 min.
 
Brętowo PKM15:4934 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy