Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV17:58
Nowy Port Góreckiego17:59
Marynarki Polskiej18:01
Śnieżna18:03
Stadion Energa Gdańsk18:05
Mostostal18:06
Żaglowa - AmberExpo18:07
Swojska18:09
Węzeł Kliniczna
 
18:10
0 min.
 
Twarda18:111 min.
 
Stocznia Północna18:122 min.
 
Stocznia SKM18:144 min.
 
Plac Solidarności18:166 min.
 
Dworzec Główny18:188 min.
 
Hucisko18:2111 min.
 
Powstańców Warszawskich18:2414 min.
 
Paska18:2515 min.
 
Ciasna18:2616 min.
 
Zakopiańska18:2717 min.
 
Skrajna18:2919 min.
 
Siedlce18:3121 min.
 
Piekarnicza18:3525 min.
 
Belgradzka18:3727 min.
 
Warneńska18:3929 min.
 
Kolumba18:4131 min.
 
Brętowo PKM18:4434 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy