Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Władysława IV18:38
Nowy Port Góreckiego18:39
Marynarki Polskiej18:41
Śnieżna18:43
Stadion Energa Gdańsk18:45
Mostostal18:46
Żaglowa - AmberExpo18:47
Swojska18:49
Węzeł Kliniczna
 
18:50
0 min.
 
Twarda18:511 min.
 
Stocznia Północna18:522 min.
 
Stocznia SKM18:544 min.
 
Plac Solidarności18:566 min.
 
Dworzec Główny18:588 min.
 
Hucisko19:0111 min.
 
Powstańców Warszawskich19:0414 min.
 
Paska19:0515 min.
 
Ciasna19:0616 min.
 
Zakopiańska19:0717 min.
 
Skrajna19:0919 min.
 
Siedlce19:1121 min.
 
Piekarnicza19:1525 min.
 
Belgradzka19:1727 min.
 
Warneńska19:1929 min.
 
Kolumba19:2131 min.
 
Brętowo PKM19:2434 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy