Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Władysława IV19:38
Nowy Port Góreckiego19:39
Marynarki Polskiej19:41
Śnieżna19:43
Stadion Energa Gdańsk19:45
Mostostal19:46
Żaglowa - AmberExpo19:47
Swojska19:49
Węzeł Kliniczna
 
19:50
0 min.
 
Twarda19:511 min.
 
Stocznia Północna19:522 min.
 
Stocznia SKM19:544 min.
 
Plac Solidarności19:566 min.
 
Dworzec Główny19:588 min.
 
Hucisko20:0111 min.
 
Powstańców Warszawskich20:0414 min.
 
Paska20:0515 min.
 
Ciasna20:0616 min.
 
Zakopiańska20:0717 min.
 
Skrajna20:0919 min.
 
Siedlce20:1121 min.
 
Piekarnicza20:1525 min.
 
Belgradzka20:1727 min.
 
Warneńska20:1929 min.
 
Kolumba20:2131 min.
 
Brętowo PKM20:2434 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy