Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa19:14
Sikorskiego19:15
Chałubińskiego19:17
Odrzańska19:19
Pohulanka19:20
Śródmieście SKM19:22
Brama Wyżynna19:24
Dworzec Główny19:26
Brama Oliwska19:28
Chodowieckiego
 
19:29
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:301 min.
 
Traugutta19:312 min.
 
Opera Bałtycka19:334 min.
 
Politechnika19:345 min.
 
Miszewskiego19:356 min.
 
Jaśkowa Dolina19:378 min.
 
Klonowa19:389 min.
 
Galeria Bałtycka19:4011 min.
 
Wojska Polskiego19:4213 min.
 
Zamenhofa19:4314 min.
 
Zajezdnia19:4415 min.
 
Strzyża PKM19:4516 min.
 
Uniwersytet19:4718 min.
 
Bażyńskiego19:4819 min.
 
Tetmajera19:4920 min.
 
Derdowskiego19:5021 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5122 min.
 
Oliwa19:5324 min.
 
Opacka19:5526 min.
 
Subisława19:5728 min.
 
Pomorska - Osiedle19:5930 min.
 
Pomorska20:0132 min.
 
Piastowska20:0233 min.
 
Czerwony Dwór20:0435 min.
 
Bora Komorowskiego20:0536 min.
 
Kołobrzeska20:0637 min.
 
Zaspa20:0839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy