Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Chełm Witosa14:54
Sikorskiego14:55
Chałubińskiego14:57
Odrzańska14:59
Pohulanka15:00
Śródmieście SKM15:02
Brama Wyżynna15:04
Dworzec Główny15:06
Brama Oliwska15:08
Chodowieckiego
 
15:09
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:101 min.
 
Traugutta15:112 min.
 
Opera Bałtycka15:134 min.
 
Politechnika15:145 min.
 
Miszewskiego15:156 min.
 
Jaśkowa Dolina15:178 min.
 
Klonowa15:189 min.
 
Galeria Bałtycka15:2011 min.
 
Wojska Polskiego15:2213 min.
 
Zamenhofa15:2314 min.
 
Zajezdnia15:2415 min.
 
Strzyża PKM15:2516 min.
 
Uniwersytet15:2718 min.
 
Bażyńskiego15:2819 min.
 
Tetmajera15:2920 min.
 
Derdowskiego15:3021 min.
 
Obrońców Westerplatte15:3122 min.
 
Oliwa15:3324 min.
 
Opacka15:3526 min.
 
Subisława15:3728 min.
 
Pomorska - Osiedle15:3930 min.
 
Pomorska15:4132 min.
 
Piastowska15:4233 min.
 
Czerwony Dwór15:4435 min.
 
Bora Komorowskiego15:4536 min.
 
Kołobrzeska15:4637 min.
 
Zaspa15:4839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy