Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa18:54
Sikorskiego18:55
Chałubińskiego18:57
Odrzańska18:59
Pohulanka19:00
Śródmieście SKM19:02
Brama Wyżynna19:04
Dworzec Główny19:06
Brama Oliwska19:08
Chodowieckiego
 
19:09
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:101 min.
 
Traugutta19:112 min.
 
Opera Bałtycka19:134 min.
 
Politechnika19:145 min.
 
Miszewskiego19:156 min.
 
Jaśkowa Dolina19:178 min.
 
Klonowa19:189 min.
 
Galeria Bałtycka19:2011 min.
 
Wojska Polskiego19:2213 min.
 
Zamenhofa19:2314 min.
 
Zajezdnia19:2415 min.
 
Strzyża PKM19:2516 min.
 
Uniwersytet19:2718 min.
 
Bażyńskiego19:2819 min.
 
Tetmajera19:2920 min.
 
Derdowskiego19:3021 min.
 
Obrońców Westerplatte19:3122 min.
 
Oliwa19:3324 min.
 
Opacka19:3526 min.
 
Subisława19:3728 min.
 
Pomorska - Osiedle19:3930 min.
 
Pomorska19:4132 min.
 
Piastowska19:4233 min.
 
Czerwony Dwór19:4435 min.
 
Bora Komorowskiego19:4536 min.
 
Kołobrzeska19:4637 min.
 
Zaspa19:4839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy