Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa19:54
Sikorskiego19:55
Chałubińskiego19:57
Odrzańska19:59
Pohulanka20:00
Śródmieście SKM20:02
Brama Wyżynna20:04
Dworzec Główny20:06
Brama Oliwska20:08
Chodowieckiego
 
20:09
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:101 min.
 
Traugutta20:112 min.
 
Opera Bałtycka20:134 min.
 
Politechnika20:145 min.
 
Miszewskiego20:156 min.
 
Jaśkowa Dolina20:178 min.
 
Klonowa20:189 min.
 
Galeria Bałtycka20:2011 min.
 
Wojska Polskiego20:2213 min.
 
Zamenhofa20:2314 min.
 
Zajezdnia20:2415 min.
 
Strzyża PKM20:2516 min.
 
Uniwersytet20:2718 min.
 
Bażyńskiego20:2819 min.
 
Tetmajera20:2920 min.
 
Derdowskiego20:3021 min.
 
Obrońców Westerplatte20:3122 min.
 
Oliwa20:3324 min.
 
Opacka20:3526 min.
 
Subisława20:3728 min.
 
Pomorska - Osiedle20:3930 min.
 
Pomorska20:4132 min.
 
Piastowska20:4233 min.
 
Czerwony Dwór20:4435 min.
 
Bora Komorowskiego20:4536 min.
 
Kołobrzeska20:4637 min.
 
Zaspa20:4839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy