Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Witosa21:05
Sikorskiego21:06
Chałubińskiego21:08
Odrzańska21:10
Pohulanka21:11
Śródmieście SKM21:13
Brama Wyżynna21:15
Dworzec Główny21:17
Brama Oliwska21:19
Chodowieckiego
 
21:20
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:211 min.
 
Traugutta21:222 min.
 
Opera Bałtycka21:244 min.
 
Politechnika21:255 min.
 
Miszewskiego21:266 min.
 
Jaśkowa Dolina21:288 min.
 
Klonowa21:299 min.
 
Galeria Bałtycka21:3111 min.
 
Wojska Polskiego21:3313 min.
 
Zamenhofa21:3414 min.
 
Zajezdnia21:3515 min.
 
Strzyża PKM21:3616 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy