Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Chełm Witosa09:34
Sikorskiego09:35
Chałubińskiego09:37
Odrzańska09:39
Pohulanka09:40
Węzeł Groddecka09:42
Urząd Miejski09:43
Dworzec PKS09:45
Brama Oliwska09:47
Chodowieckiego
 
09:48
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:491 min.
 
Traugutta09:513 min.
 
Opera Bałtycka09:535 min.
 
Politechnika09:546 min.
 
Miszewskiego09:557 min.
 
Jaśkowa Dolina09:579 min.
 
Klonowa09:5911 min.
 
Galeria Bałtycka10:0113 min.
 
Wojska Polskiego10:0315 min.
 
Zamenhofa10:0416 min.
 
Zajezdnia10:0517 min.
 
Strzyża PKM10:0618 min.
 
Uniwersytet10:0820 min.
 
Bażyńskiego10:0921 min.
 
Tetmajera10:1022 min.
 
Derdowskiego10:1123 min.
 
Obrońców Westerplatte10:1224 min.
 
Oliwa10:1426 min.
 
Opacka10:1628 min.
 
Subisława10:1830 min.
 
Pomorska - Osiedle10:2032 min.
 
Pomorska10:2234 min.
 
Piastowska10:2335 min.
 
Czerwony Dwór10:2537 min.
 
Bora Komorowskiego10:2638 min.
 
Kołobrzeska10:2739 min.
 
Zaspa10:2941 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy