Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa12:54
Sikorskiego12:55
Chałubińskiego12:57
Odrzańska12:59
Pohulanka13:00
Węzeł Groddecka13:02
Urząd Miejski13:03
Dworzec PKS13:05
Brama Oliwska13:07
Chodowieckiego
 
13:08
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:091 min.
 
Traugutta13:113 min.
 
Opera Bałtycka13:135 min.
 
Politechnika13:146 min.
 
Miszewskiego13:157 min.
 
Jaśkowa Dolina13:179 min.
 
Klonowa13:1911 min.
 
Galeria Bałtycka13:2113 min.
 
Wojska Polskiego13:2315 min.
 
Zamenhofa13:2416 min.
 
Zajezdnia13:2517 min.
 
Strzyża PKM13:2618 min.
 
Uniwersytet13:2820 min.
 
Bażyńskiego13:2921 min.
 
Tetmajera13:3022 min.
 
Derdowskiego13:3123 min.
 
Obrońców Westerplatte13:3224 min.
 
Oliwa13:3426 min.
 
Opacka13:3628 min.
 
Subisława13:3830 min.
 
Pomorska - Osiedle13:4032 min.
 
Pomorska13:4234 min.
 
Piastowska13:4335 min.
 
Czerwony Dwór13:4537 min.
 
Bora Komorowskiego13:4638 min.
 
Kołobrzeska13:4739 min.
 
Zaspa13:4941 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy