Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Chełm Witosa05:14
Sikorskiego05:15
Chałubińskiego05:17
Odrzańska05:19
Pohulanka05:20
Węzeł Groddecka05:22
Urząd Miejski05:23
Dworzec PKS05:25
Brama Oliwska05:27
Chodowieckiego
 
05:28
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:291 min.
 
Traugutta05:302 min.
 
Opera Bałtycka05:324 min.
 
Politechnika05:335 min.
 
Miszewskiego05:346 min.
 
Jaśkowa Dolina05:368 min.
 
Klonowa05:379 min.
 
Galeria Bałtycka05:3911 min.
 
Wojska Polskiego05:4113 min.
 
Zamenhofa05:4214 min.
 
Zajezdnia05:4315 min.
 
Strzyża PKM05:4416 min.
 
Uniwersytet05:4618 min.
 
Bażyńskiego05:4719 min.
 
Tetmajera05:4820 min.
 
Derdowskiego05:4921 min.
 
Obrońców Westerplatte05:5022 min.
 
Oliwa05:5224 min.
 
Opacka05:5426 min.
 
Subisława05:5628 min.
 
Pomorska - Osiedle05:5830 min.
 
Pomorska06:0032 min.
 
Piastowska06:0133 min.
 
Czerwony Dwór06:0335 min.
 
Bora Komorowskiego06:0436 min.
 
Kołobrzeska06:0537 min.
 
Zaspa06:0739 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy