Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa07:34
Sikorskiego07:35
Chałubińskiego07:37
Odrzańska07:39
Pohulanka07:40
Śródmieście SKM07:42
Brama Wyżynna07:44
Dworzec Główny07:46
Brama Oliwska07:48
Chodowieckiego
 
07:49
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:501 min.
 
Traugutta07:512 min.
 
Opera Bałtycka07:534 min.
 
Politechnika07:545 min.
 
Miszewskiego07:556 min.
 
Jaśkowa Dolina07:578 min.
 
Klonowa07:589 min.
 
Galeria Bałtycka08:0011 min.
 
Wojska Polskiego08:0213 min.
 
Zamenhofa08:0314 min.
 
Zajezdnia08:0415 min.
 
Strzyża PKM08:0516 min.
 
Uniwersytet08:0718 min.
 
Bażyńskiego08:0819 min.
 
Tetmajera08:0920 min.
 
Derdowskiego08:1021 min.
 
Obrońców Westerplatte08:1122 min.
 
Oliwa08:1324 min.
 
Opacka08:1526 min.
 
Subisława08:1728 min.
 
Pomorska - Osiedle08:1930 min.
 
Pomorska08:2132 min.
 
Piastowska08:2233 min.
 
Czerwony Dwór08:2435 min.
 
Bora Komorowskiego08:2536 min.
 
Kołobrzeska08:2637 min.
 
Zaspa08:2839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy