Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Chełm Witosa07:54
Sikorskiego07:55
Chałubińskiego07:57
Odrzańska07:59
Pohulanka08:00
Śródmieście SKM08:02
Brama Wyżynna08:04
Dworzec Główny08:06
Brama Oliwska08:08
Chodowieckiego
 
08:09
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:101 min.
 
Traugutta08:112 min.
 
Opera Bałtycka08:134 min.
 
Politechnika08:145 min.
 
Miszewskiego08:156 min.
 
Jaśkowa Dolina08:178 min.
 
Klonowa08:189 min.
 
Galeria Bałtycka08:2011 min.
 
Wojska Polskiego08:2213 min.
 
Zamenhofa08:2314 min.
 
Zajezdnia08:2415 min.
 
Strzyża PKM08:2516 min.
 
Uniwersytet08:2718 min.
 
Bażyńskiego08:2819 min.
 
Tetmajera08:2920 min.
 
Derdowskiego08:3021 min.
 
Obrońców Westerplatte08:3122 min.
 
Oliwa08:3324 min.
 
Opacka08:3526 min.
 
Subisława08:3728 min.
 
Pomorska - Osiedle08:3930 min.
 
Pomorska08:4132 min.
 
Piastowska08:4233 min.
 
Czerwony Dwór08:4435 min.
 
Bora Komorowskiego08:4536 min.
 
Kołobrzeska08:4637 min.
 
Zaspa08:4839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy