Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa09:54
Sikorskiego09:55
Chałubińskiego09:57
Odrzańska09:59
Pohulanka10:00
Śródmieście SKM10:02
Brama Wyżynna10:04
Dworzec Główny10:06
Brama Oliwska10:08
Chodowieckiego
 
10:09
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:101 min.
 
Traugutta10:112 min.
 
Opera Bałtycka10:134 min.
 
Politechnika10:145 min.
 
Miszewskiego10:156 min.
 
Jaśkowa Dolina10:178 min.
 
Klonowa10:189 min.
 
Galeria Bałtycka10:2011 min.
 
Wojska Polskiego10:2213 min.
 
Zamenhofa10:2314 min.
 
Zajezdnia10:2415 min.
 
Strzyża PKM10:2516 min.
 
Uniwersytet10:2718 min.
 
Bażyńskiego10:2819 min.
 
Tetmajera10:2920 min.
 
Derdowskiego10:3021 min.
 
Obrońców Westerplatte10:3122 min.
 
Oliwa10:3324 min.
 
Opacka10:3526 min.
 
Subisława10:3728 min.
 
Pomorska - Osiedle10:3930 min.
 
Pomorska10:4132 min.
 
Piastowska10:4233 min.
 
Czerwony Dwór10:4435 min.
 
Bora Komorowskiego10:4536 min.
 
Kołobrzeska10:4637 min.
 
Zaspa10:4839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy