Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Chełm Witosa11:14
Sikorskiego11:15
Chałubińskiego11:17
Odrzańska11:19
Pohulanka11:20
Śródmieście SKM11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Brama Oliwska11:28
Chodowieckiego
 
11:29
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:301 min.
 
Traugutta11:312 min.
 
Opera Bałtycka11:334 min.
 
Politechnika11:345 min.
 
Miszewskiego11:356 min.
 
Jaśkowa Dolina11:378 min.
 
Klonowa11:389 min.
 
Galeria Bałtycka11:4011 min.
 
Wojska Polskiego11:4213 min.
 
Zamenhofa11:4314 min.
 
Zajezdnia11:4415 min.
 
Strzyża PKM11:4516 min.
 
Uniwersytet11:4718 min.
 
Bażyńskiego11:4819 min.
 
Tetmajera11:4920 min.
 
Derdowskiego11:5021 min.
 
Obrońców Westerplatte11:5122 min.
 
Oliwa11:5324 min.
 
Opacka11:5526 min.
 
Subisława11:5728 min.
 
Pomorska - Osiedle11:5930 min.
 
Pomorska12:0132 min.
 
Piastowska12:0233 min.
 
Czerwony Dwór12:0435 min.
 
Bora Komorowskiego12:0536 min.
 
Kołobrzeska12:0637 min.
 
Zaspa12:0839 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy