Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa18:34
Sikorskiego18:35
Chałubińskiego18:37
Odrzańska18:39
Pohulanka18:40
Śródmieście SKM18:42
Brama Wyżynna18:44
Dworzec Główny18:46
Brama Oliwska18:48
Chodowieckiego18:49
Uniwersytet Medyczny18:50
Traugutta18:51
Opera Bałtycka
 
18:53
0 min.
 
Politechnika18:541 min.
 
Miszewskiego18:552 min.
 
Jaśkowa Dolina18:574 min.
 
Klonowa18:585 min.
 
Galeria Bałtycka19:007 min.
 
Wojska Polskiego19:029 min.
 
Zamenhofa19:0310 min.
 
Zajezdnia19:0411 min.
 
Strzyża PKM19:0512 min.
 
Uniwersytet19:0714 min.
 
Bażyńskiego19:0815 min.
 
Tetmajera19:0916 min.
 
Derdowskiego19:1017 min.
 
Obrońców Westerplatte19:1118 min.
 
Oliwa19:1320 min.
 
Opacka19:1522 min.
 
Subisława19:1724 min.
 
Pomorska - Osiedle19:1926 min.
 
Pomorska19:2128 min.
 
Piastowska19:2229 min.
 
Czerwony Dwór19:2431 min.
 
Bora Komorowskiego19:2532 min.
 
Kołobrzeska19:2633 min.
 
Zaspa19:2835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy