Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa19:14
Sikorskiego19:15
Chałubińskiego19:17
Odrzańska19:19
Pohulanka19:20
Śródmieście SKM19:22
Brama Wyżynna19:24
Dworzec Główny19:26
Brama Oliwska19:28
Chodowieckiego19:29
Uniwersytet Medyczny19:30
Traugutta19:31
Opera Bałtycka
 
19:33
0 min.
 
Politechnika19:341 min.
 
Miszewskiego19:352 min.
 
Jaśkowa Dolina19:374 min.
 
Klonowa19:385 min.
 
Galeria Bałtycka19:407 min.
 
Wojska Polskiego19:429 min.
 
Zamenhofa19:4310 min.
 
Zajezdnia19:4411 min.
 
Strzyża PKM19:4512 min.
 
Uniwersytet19:4714 min.
 
Bażyńskiego19:4815 min.
 
Tetmajera19:4916 min.
 
Derdowskiego19:5017 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5118 min.
 
Oliwa19:5320 min.
 
Opacka19:5522 min.
 
Subisława19:5724 min.
 
Pomorska - Osiedle19:5926 min.
 
Pomorska20:0128 min.
 
Piastowska20:0229 min.
 
Czerwony Dwór20:0431 min.
 
Bora Komorowskiego20:0532 min.
 
Kołobrzeska20:0633 min.
 
Zaspa20:0835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy