Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa08:00
Sikorskiego08:01
Chałubińskiego08:03
Odrzańska08:05
Pohulanka08:06
Węzeł Groddecka08:08
Urząd Miejski08:09
Dworzec PKS08:11
Brama Oliwska08:13
Chodowieckiego08:14
Uniwersytet Medyczny08:15
Traugutta08:17
Opera Bałtycka
 
08:19
0 min.
 
Politechnika08:201 min.
 
Miszewskiego08:212 min.
 
Jaśkowa Dolina08:234 min.
 
Klonowa08:256 min.
 
Galeria Bałtycka08:278 min.
 
Wojska Polskiego08:2910 min.
 
Zamenhofa08:3011 min.
 
Zajezdnia08:3112 min.
 
Strzyża PKM08:3213 min.
 
Uniwersytet08:3415 min.
 
Bażyńskiego08:3516 min.
 
Tetmajera08:3617 min.
 
Derdowskiego08:3718 min.
 
Obrońców Westerplatte08:3819 min.
 
Oliwa08:4021 min.
 
Opacka08:4223 min.
 
Subisława08:4425 min.
 
Pomorska - Osiedle08:4627 min.
 
Pomorska08:4829 min.
 
Piastowska08:4930 min.
 
Czerwony Dwór08:5132 min.
 
Bora Komorowskiego08:5233 min.
 
Kołobrzeska08:5334 min.
 
Zaspa08:5536 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy