Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa15:34
Sikorskiego15:35
Chałubińskiego15:37
Odrzańska15:39
Pohulanka15:40
Śródmieście SKM15:42
Brama Wyżynna15:44
Dworzec Główny15:46
Brama Oliwska15:48
Chodowieckiego15:49
Uniwersytet Medyczny15:50
Traugutta15:51
Opera Bałtycka
 
15:53
0 min.
 
Politechnika15:541 min.
 
Miszewskiego15:552 min.
 
Jaśkowa Dolina15:574 min.
 
Klonowa15:585 min.
 
Galeria Bałtycka16:007 min.
 
Wojska Polskiego16:029 min.
 
Zamenhofa16:0310 min.
 
Zajezdnia16:0411 min.
 
Strzyża PKM16:0512 min.
 
Uniwersytet16:0714 min.
 
Bażyńskiego16:0815 min.
 
Tetmajera16:0916 min.
 
Derdowskiego16:1017 min.
 
Obrońców Westerplatte16:1118 min.
 
Oliwa16:1320 min.
 
Opacka16:1522 min.
 
Subisława16:1724 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1926 min.
 
Pomorska16:2128 min.
 
Piastowska16:2229 min.
 
Czerwony Dwór16:2431 min.
 
Bora Komorowskiego16:2532 min.
 
Kołobrzeska16:2633 min.
 
Zaspa16:2835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy