Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa12:14
Sikorskiego12:15
Chałubińskiego12:17
Odrzańska12:19
Pohulanka12:20
Węzeł Groddecka12:22
Urząd Miejski12:23
Dworzec PKS12:25
Brama Oliwska12:27
Chodowieckiego12:28
Uniwersytet Medyczny12:29
Traugutta12:31
Opera Bałtycka
 
12:33
0 min.
 
Politechnika12:341 min.
 
Miszewskiego12:352 min.
 
Jaśkowa Dolina12:374 min.
 
Klonowa12:396 min.
 
Galeria Bałtycka12:418 min.
 
Wojska Polskiego12:4310 min.
 
Zamenhofa12:4411 min.
 
Zajezdnia12:4512 min.
 
Strzyża PKM12:4613 min.
 
Uniwersytet12:4815 min.
 
Bażyńskiego12:4916 min.
 
Tetmajera12:5017 min.
 
Derdowskiego12:5118 min.
 
Obrońców Westerplatte12:5219 min.
 
Oliwa12:5421 min.
 
Opacka12:5623 min.
 
Subisława12:5825 min.
 
Pomorska - Osiedle13:0027 min.
 
Pomorska13:0229 min.
 
Piastowska13:0330 min.
 
Czerwony Dwór13:0532 min.
 
Bora Komorowskiego13:0633 min.
 
Kołobrzeska13:0734 min.
 
Zaspa13:0936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy