Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa18:14
Sikorskiego18:15
Chałubińskiego18:17
Odrzańska18:19
Pohulanka18:20
Węzeł Groddecka18:22
Urząd Miejski18:23
Dworzec PKS18:25
Brama Oliwska18:27
Chodowieckiego18:28
Uniwersytet Medyczny18:29
Traugutta18:31
Opera Bałtycka
 
18:33
0 min.
 
Politechnika18:341 min.
 
Miszewskiego18:352 min.
 
Jaśkowa Dolina18:374 min.
 
Klonowa18:396 min.
 
Galeria Bałtycka18:418 min.
 
Wojska Polskiego18:4310 min.
 
Zamenhofa18:4411 min.
 
Zajezdnia18:4512 min.
 
Strzyża PKM18:4613 min.
 
Uniwersytet18:4815 min.
 
Bażyńskiego18:4916 min.
 
Tetmajera18:5017 min.
 
Derdowskiego18:5118 min.
 
Obrońców Westerplatte18:5219 min.
 
Oliwa18:5421 min.
 
Opacka18:5623 min.
 
Subisława18:5825 min.
 
Pomorska - Osiedle19:0027 min.
 
Pomorska19:0229 min.
 
Piastowska19:0330 min.
 
Czerwony Dwór19:0532 min.
 
Bora Komorowskiego19:0633 min.
 
Kołobrzeska19:0734 min.
 
Zaspa19:0936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy