Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa20:12
Sikorskiego20:13
Chałubińskiego20:15
Odrzańska20:17
Pohulanka20:18
Śródmieście SKM20:20
Brama Wyżynna20:22
Dworzec Główny20:24
Brama Oliwska20:26
Chodowieckiego20:27
Uniwersytet Medyczny20:28
Traugutta20:29
Opera Bałtycka
 
20:31
0 min.
 
Politechnika20:321 min.
 
Miszewskiego20:332 min.
 
Jaśkowa Dolina20:354 min.
 
Klonowa20:365 min.
 
Galeria Bałtycka20:387 min.
 
Wojska Polskiego20:409 min.
 
Zamenhofa20:4110 min.
 
Zajezdnia20:4211 min.
 
Strzyża PKM20:4312 min.
 
Uniwersytet20:4514 min.
 
Bażyńskiego20:4615 min.
 
Tetmajera20:4716 min.
 
Derdowskiego20:4817 min.
 
Obrońców Westerplatte20:4918 min.
 
Oliwa20:5120 min.
 
Opacka20:5322 min.
 
Subisława20:5524 min.
 
Pomorska - Osiedle20:5726 min.
 
Pomorska20:5928 min.
 
Piastowska21:0029 min.
 
Czerwony Dwór21:0231 min.
 
Bora Komorowskiego21:0332 min.
 
Kołobrzeska21:0433 min.
 
Zaspa21:0635 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy