Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Chełm Witosa05:34
Sikorskiego05:35
Chałubińskiego05:37
Odrzańska05:39
Pohulanka05:40
Węzeł Groddecka05:42
Urząd Miejski05:43
Dworzec PKS05:45
Brama Oliwska05:47
Chodowieckiego05:48
Uniwersytet Medyczny05:49
Traugutta05:50
Opera Bałtycka
 
05:52
0 min.
 
Politechnika05:531 min.
 
Miszewskiego05:542 min.
 
Jaśkowa Dolina05:564 min.
 
Klonowa05:575 min.
 
Galeria Bałtycka05:597 min.
 
Wojska Polskiego06:019 min.
 
Zamenhofa06:0210 min.
 
Zajezdnia06:0311 min.
 
Strzyża PKM06:0412 min.
 
Uniwersytet06:0614 min.
 
Bażyńskiego06:0715 min.
 
Tetmajera06:0816 min.
 
Derdowskiego06:0917 min.
 
Obrońców Westerplatte06:1018 min.
 
Oliwa06:1220 min.
 
Opacka06:1422 min.
 
Subisława06:1624 min.
 
Pomorska - Osiedle06:1826 min.
 
Pomorska06:2028 min.
 
Piastowska06:2129 min.
 
Czerwony Dwór06:2331 min.
 
Bora Komorowskiego06:2432 min.
 
Kołobrzeska06:2533 min.
 
Zaspa06:2735 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy