Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa22:51
Sikorskiego22:51
Chałubińskiego22:53
Odrzańska22:55
Pohulanka22:56
Śródmieście SKM22:58
Brama Wyżynna23:00
Dworzec Główny23:02
Brama Oliwska23:04
Chodowieckiego23:05
Uniwersytet Medyczny23:06
Traugutta23:07
Opera Bałtycka
 
23:08
0 min.
 
Politechnika23:091 min.
 
Miszewskiego23:102 min.
 
Jaśkowa Dolina23:113 min.
 
Klonowa23:124 min.
 
Galeria Bałtycka23:146 min.
 
Wojska Polskiego23:168 min.
 
Zamenhofa23:179 min.
 
Zajezdnia23:1810 min.
 
Strzyża PKM23:1911 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy