Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa05:00
Sikorskiego05:01
Chałubińskiego05:03
Odrzańska05:05
Pohulanka05:06
Śródmieście SKM05:08
Brama Wyżynna05:10
Dworzec Główny05:12
Brama Oliwska05:14
Chodowieckiego05:15
Uniwersytet Medyczny05:16
Traugutta05:17
Opera Bałtycka
 
05:19
0 min.
 
Politechnika05:201 min.
 
Miszewskiego05:212 min.
 
Jaśkowa Dolina05:234 min.
 
Klonowa05:245 min.
 
Galeria Bałtycka05:267 min.
 
Wojska Polskiego05:289 min.
 
Zamenhofa05:2910 min.
 
Zajezdnia05:3011 min.
 
Strzyża PKM05:3112 min.
 
Uniwersytet05:3213 min.
 
Bażyńskiego05:3314 min.
 
Tetmajera05:3415 min.
 
Derdowskiego05:3516 min.
 
Obrońców Westerplatte05:3617 min.
 
Oliwa05:3819 min.
 
Opacka05:4021 min.
 
Subisława05:4223 min.
 
Pomorska - Osiedle05:4425 min.
 
Pomorska05:4627 min.
 
Piastowska05:4728 min.
 
Czerwony Dwór05:4930 min.
 
Bora Komorowskiego05:5031 min.
 
Kołobrzeska05:5132 min.
 
Zaspa05:5334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy