Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Chełm Witosa07:14
Sikorskiego07:15
Chałubińskiego07:17
Odrzańska07:19
Pohulanka07:20
Śródmieście SKM07:22
Brama Wyżynna07:24
Dworzec Główny07:26
Brama Oliwska07:28
Chodowieckiego07:29
Uniwersytet Medyczny07:30
Traugutta07:31
Opera Bałtycka
 
07:33
0 min.
 
Politechnika07:341 min.
 
Miszewskiego07:352 min.
 
Jaśkowa Dolina07:374 min.
 
Klonowa07:385 min.
 
Galeria Bałtycka07:407 min.
 
Wojska Polskiego07:429 min.
 
Zamenhofa07:4310 min.
 
Zajezdnia07:4411 min.
 
Strzyża PKM07:4512 min.
 
Uniwersytet07:4714 min.
 
Bażyńskiego07:4815 min.
 
Tetmajera07:4916 min.
 
Derdowskiego07:5017 min.
 
Obrońców Westerplatte07:5118 min.
 
Oliwa07:5320 min.
 
Opacka07:5522 min.
 
Subisława07:5724 min.
 
Pomorska - Osiedle07:5926 min.
 
Pomorska08:0128 min.
 
Piastowska08:0229 min.
 
Czerwony Dwór08:0431 min.
 
Bora Komorowskiego08:0532 min.
 
Kołobrzeska08:0633 min.
 
Zaspa08:0835 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy